last magazine imagelast magazine image
Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
 

Наталя Мисник

  юрист юридичної фірми Asters

Наталя Мисник має значний досвід в області адміністративного, господарського та цивільного судочинства. Наталя відповідає за здійснення процесуального представництва як національних, так і зарубіжних клієнтів фірми в усіх існуючих судових конфліктах.
Спеціалізація Наталії охоплює такі області, як податкове, митне, фінансове, банківське, корпоративне право та законодавство в сфері IT технологій. Основні напрямки її діяльності - консультування клієнтів з питань ведення бізнесу та взаємодії з контролюючими органами, зокрема, оскарження неправомірних рішень і дій або бездіяльності таких органів. Крім цього, Наталя Мисник має успішний досвід у вирішенні корпоративних спорів, судових спорів у сфері нерухомості і фінансів, а також трудових і сімейних судових конфліктів.
Наталя закінчила юридичний факультет Київського Національного університету імені Т. Шевченка, за спеціальністю: «Суд, адвокатура, прокуратура, нотаріат».
У 2015 році отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.
Наталя Мисник є співавтором аналітично-практичного посібника «Методичні рекомендації з надання правової допомоги суб'єктам господарювання при податкових перевірок», виданого Національною асоціацією адвокатів України.

Членство в організаціях:
Асоціація правників України
Європейська бізнес Асоціація (EBA)

 
02.02.2017
Неправомірні дії працівників ДФС часто не тільки порушують інтереси платників податку, але і призводять до заподіяння їм суттєвої матеріальної шкоди. Як бізнесу захистити свої інтереси в таких умовах?
Что дает регистрация в Национальном юридическом каталоге?

Что дает регистрация в Национальном юридическом каталоге Украины?

  1. Возможность максимально ярко представить уникальность своей компании или себя;
  2. Собственную веб-страницу без дополнительных затрат на хостинг;
  3. Шанс заявить о себе или расширить свое присутствие в Интернет-пространстве;
  4. Возможность лаконично, четко и без лишних слов спозиционировать свои услуги;
  5. Инновационный инструмент коммуникации с Вашими потенциальными клиентами.
КАЛЕНДАРЬ ЮРИСТА
Опрос