last magazine imagelast magazine image
Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
 
Главная Каталог Тетяна Леонідівна Гриченко
 

Национальный юридический каталог Украины

Тетяна Леонідівна Гриченко

Адвокат
 
Штат компании: 1-10

Я, Гриченко Тетяна Леонідівна, народилась, в сімї військових. Батько — офіцер, полковник збройних сил, вже з дитинства привчив мене до відповідальності перед людьми за всі справи, в яких брала участь.

 Головний принцип в нашій родині — коли берешся за справу, доводь її до кінця, будь чесним перед людьми і завжди виконуй свої обіцянки і зобов’язання. З таким багажем принципів і знань у 2004 році закінчила Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, за спеціальністю правознавство, кваліфікація юрист, факультет судово- прокурорський.
1995-2002 роки працювала в Корольовському районному суді Житомира. Працюючи в суді і вивчала не тільки практику розгляду судами справ а і організаційну діяльність судів. 
У 2002-2008 роках працювала на посадах провідних та головних спеціалістів Головного територіального управління юстиції в Житомирській області та Територіального управління Державної судової адміністрації в Житомирській області.Працюючи на зазначених посадах здійснювала:перевірку організаційної діяльності судів у відповідності до чинного законодавства, розгляд скарг та заяв фізичних та юридичних осіб на діяльність роботи судів Житомирської області;представництво інтересів в судах Житомирської області інтересів Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції України, державної виконавчої служби Житомирської області;сприяння у виконанні рішень судів України на території іноземних держав та рішень іноземних державна території України;співпрацю з органами внутрішніх справ з питань екстрадиції;контроль та організацію роботи органів державної виконавчої служби Житомирської області по здійсненню ними представництва в судах;ведення кадрової роботи в установі.
З 14.10.2011 року здала кваліфікаційний іспит і одержала свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю. Як адвокат приймала участь у веденні кримінальних, цивільних, адміністративних, господарських справах  в різних областях України.
З 2009 – 2013 роках виконавчий директор відділення асоціації правників України в Житомирській області.Суспільство ставить перед юристами високі вимоги. Сучасний юрист повинен бути не лише спеціалістом, який має глибокі юридичні знання, а й професіоналом, котрий розуміє проблему клієнта та може знайти шляхи її вирішення.Права людини, гарантовані Конституцією та міжнародними угодами нашої країни і мають бути реалізовані. Ми живемо в епоху змін і де реальний захист прав людини належить до самих найгостріших проблем української дійсності.Висококваліфіковане розв’язання різноманітних юридичних проблем, чітке розуміння своєї відповідальності за вирішення спірних питань клієнта, лояльність до нього, порядність, чесність, безкорисливість, об’єктивність, вдумливий підхід до кожної деталі справи – це основні принципи яких я дотримуюсь, коли берусь за справу.Моя праця  завжди направлена  для утвердження верховенства права та справедливості.
Сферы практик
административное право
гражданское право
договорное право
семейное право
трудовое право
уголовное право
Cертификаты
Свидетельство адвоката № 597
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
 
Адрес:    Киевская oбл., г. Ирпень, ул. Мечникова, дом 112, офис 83
Телефон:    +380 67 8295353
Факс:   
Сайт:   http://https://dejure.com.ua