last magazine imagelast magazine image
Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
 
Главная Каталог Сергій Козьяков та Партнери
 

Национальный юридический каталог Украины

Сергій Козьяков та Партнери

Адвокатское объединение
 
Год основания: 1994 г.
Штат компании: 21-30

Наша мета – працювати таким чином, щоб кожен клієнт почував себе головним.   Адвокатська фірма «Сергій Козьяков та Партнери»  була заснована у 1994 році. На сьогодні Фірма належить до провідних юридичних компаній на ринку юридичних послуг України. Адвокатська фірма «Сергій Козьяков та Партнери» стояла біля витоків розвитку ринку юридичних послуг в Україні. З роками Адвокатська фірма «Сергій Козьяков та Партнери»  здобула визнання юридичної фірми, що надає висококваліфіковані юридичні послуги. Команда професійних юристів консультує з широкого кола правових питань у сфері корпоративного права,  права міжнародної торгівлі, злиття та поглинання, антимонопольного  та конкуренційного права,  нерухомості, податків, банківського і страхового права, арбітражу та судової практики. Адвокатська фірма «Сергій Козьяков та Партнери» надає високоякісний юридичний супровід, орієнтуючись на індивідуальні інтереси кожного клієнта.   Завдяки професіоналізму юристів, знанню індустрій та досвіду на ринку юридичних послуг АФ «Сергій Козьяков та Партнери» пропонує кожному клієнту найкращі практичні рішення та кваліфікований науковий правовий аналіз для успішної діяльності у конкурентному середовищі. АФ «Сергій Козьяков та Партнери» протягом багатьох років здійснює на високому професійному рівні консультує міжнародні корпорації, які входять до рейтингу Global 500 за версією журналу Fortune, а також найбіліші українські компанії Фірма є членом Китайської торгової асоціації.   Фірма постійно займає високі позиції у національних та міжнародних рейтингах юридичних компаній.   Getting the Deal Through 2018. Партнер Наталія Ісаханова, радник Іван Подпалов та юрист Ігор Кабанов визнані національними експертами в сфері конкуренційного/антимонопольного права (регулювання діяльності картелів).    Getting the Deal Through 2018. Партнер Наталія Ісаханова, радник Анна Гладштейн, старший юрист Олеся Кривецька визнані національними експертами в сфері торговельного/митного права.  
Global Law Experts. Партнер Наталія Ісаханова визнана висококваліфікованим експертом в сфері торговельного/митного права. в Україні.
Юридична Газета 2017. Адвокатська фірма «Сергій Козьяков та Партнери» ввійшла до рейтингу лідерів практики «Міжнародне право/ЗЕД»   Юридична Газета 2017.
Адвокатська фірма «Сергій Козьяков та Партнери» ввійшла до рейтингу лідерів практики «Антимонопольне (конкурентне) право»   Corporate LiveWire – Global Awards 2017. Адвокатська фірма «Сергій Козьяков та Партнери» визнана переможцем в категорії «Злиття та поглинання».
Corporate LiveWire – Global Awards 2017. Адвокатська фірма «Сергій Козьяков та Партнери» визнана переможцем в категорії «Міжнародна торгівля».

Сферы практик
антимонопольное право
корпоративное право
международное торговое право
недвижимость и строительство
судебная практика
Рабочие языки
английский, русский, украинский
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
 
Адрес:    Киевская oбл., г. Киев, ул. Ірининська, дом 5/24, офис 93
Телефон:    +380 44 5904828
Факс:    +380 44 5904830
Сайт:   http://www.kievbarrister.com
https://www.linkedin.com/company/sergii-koziakov-and-partners/