last magazine imagelast magazine image
Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
 
 

Национальный юридический каталог Украины

ДОМІНУС

Адвокатское объединение
 
Штат компании: 1-10
АО "ДОМІНУС" – юридична фірма з офісом в центрі Львова, яка спеціалізується на наданні юридичних послуг українському та іноземному бізнесу з широкого спектру питань, що виникають при веденні господарської діяльності в Україні та за кордоном.
Спеціалісти АО "ДОМІНУС" нададуть Вам кваліфіковану допомогу в галузях цивільного, господарського, податкового, трудового та сімейного права у вигляді консультацій або правових висновків. Ми також забезпечуємо представництво інтересів клієнтів в судах усіх інстанцій, інших органах та в приватних установах.
Наша особливість в тому, що ми володіємо фундаментальними знаннями в галузях як української, так і іноземних правових систем. Завдяки цьому, наші клієнти походять з усіх куточків світу. Для зручності іноземних клієнтів, наші спеціалісти можуть спілкуватись із Вами англійською, німецькою, польською та чеською мовами.
Сферы практик
IT право
акционерное право
гражданское право
договорное право
корпоративное право
недвижимость и строительство
Рабочие языки
английский, немецкий, украинский
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
 
Адрес:    Львовская oбл., г. Львов, ул. Стефаника, дом 10, офис 4
Телефон:    +380 63 8910314
Факс:   
Сайт:   http://www.dominuslegal.com