last magazine imagelast magazine image
Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
 
Главная Каталог "Маршаллер и партнеры"
 

Национальный юридический каталог Украины

"Маршаллер и партнеры"

Адвокатская компания
 
Год основания: 2012 г.
Штат компании: 1-10

«Маршаллєр і партнери» - це провідна адвокатська компанія, що має великий досвід у вирішенні справ в сфері цивільного, сімейного, спадкового, господарського, кримінального, податкового, земельного, адміністративного та інших галузей права.

Фахівці адвокатської компанії «Маршаллєр і партнери», нададуть оперативну правову допомогу, знайдуть чіткий і ефективний спосіб вирішення проблеми, базуючись на глибокому знанні галузей права та різнобічного досвіду роботи. Компанія надає послуги з повного юридичного обслуговування діяльності господарських товариств та інтересів фізичних осіб.

Адвокатська компанія «Маршаллєр і партнери» відома своєю успішною практикою і активною громадською діяльністю. Адвокати АК «Маршаллєр і партнери»  є членами професійних громадських об’єднань і часто виступають ініціаторами та організаторами конференцій, форумів, круглих столів та інших подій, що мають велике значення для розвитку незалежної України, як правової, соціальної, демократичної держави.

Сферы практик
гражданское право
избирательное право и политический процесс
корпоративное право
налоговое право
судебная практика
хозяйственное право
Рабочие языки
английский, русский, украинский
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
 
Адрес:    Киевская oбл., г. Киев, Печерский район, ул. Мечникова, дом 16, офис 5-5
Телефон:    +380 44 2281213
Факс:    +380 44 5937149
Сайт:   http://www.marshaller.com.ua
https://twitter.com/MarshallerLaw