last magazine imagelast magazine image
Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
 
Главная Каталог Аудиторская фирма "Престиж-Аудит"
 

Национальный юридический каталог Украины

Аудиторская фирма "Престиж-Аудит"

Аудиторская фирма
 
Год основания: 2010 г.
Штат компании: 1-10

Аудиторська компанія «Престиж-Аудит» була заснована у квітні 2010 року. За період діяльності аудиторської компанії «Престиж-Аудит» нами було реалізована велика кількість проектів, в рамках яких був наданий широкий спектр аудиторських послуг.

Серед наших клієнтів є представники різних секторів економіки та форм власності. Основою у співробітництві з нашою аудиторською компанією «Престиж-Аудит» є довіра, взаємоповага та компетентність. Саме тому кількість компаній, що звертаються до нас, постійно збільшується.  

Надаючи послуги, аудиторська компанія «Престиж-аудит», керується міжнародними стандартами аудиту та діючими нормативно-правовими актами України. Також, компанія внесена до реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ, що здійснюють діяльність на ринку цінних паперів та до реєстру аудиторів, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ.

Керує  аудиторською компанією «Престиж-Аудит» Колосова Любов Анатоліївна, яка є досвідченим та компетентним керівником та аудитором. Колосова Любов Анатоліївна є сертифікованим аудитором з 2008 року. 

Сферы практик
гражданское право
корпоративное право
налоговое право
сельское хозяйство
хозяйственное право
Рабочие языки
английский, русский, украинский
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
 
Адрес:    Киевская oбл., г. Киев, Шевченковский район, пр-т Победы, дом 40
Телефон:    +380 67 6144149
Факс:   
Сайт:   http://prestige-audit.com