last magazine imagelast magazine image
Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
 
Главная Каталог ТОВ "Профес Аудит"
 

Национальный юридический каталог Украины

ТОВ "Профес Аудит"

Юридическая компания
 
Год основания: 2012 г.
Штат компании: 1-10

Компанія надає сукупно юридичні та бухгалтерські послуги суб'єктам малого та середнього бізнесу, ведення податкового обліку дистанційно, консультації з мінімізації (оптимізації) оподаткування, проводить  перевірки  з питань правильного ведення бухгалтерського та податкового обліку, готує висновки спеціалістів.

У компанії є досвід роботи з суб'єктами господарювання в різних регіонах України, працюємо як дистанційно, так і безпосередньо у місцях надання послуг (за вибором клієнта). Наші співробітники завжди готові виїхати  в дорогу до Вас.
Одним із пріоритетних напрямків роботи є юридична  підтримка сільськогосподарських товаровиробників (реєстрація підприємства, укладення договорів оренди землі, отримання статусу платника ФСП, спеціального режиму ПДВ, укладання договорів поставки, та інше).

Кваліфікація спеціалістів компанії підтверджена часом, вирішення будь-яких питань з контролюючими органами - це наше завдання, керівники повинні працювати за своїми напрямками.

Кредо Компанії - "Ми відповідаємо за надані нами  послуги  не словом,  а гривнею".

Будь-які штрафні (фінансові) санкції, які донараховані нашим клієнтам з вини Компанії, сплачуються нами без будь-яких заперечень.

Сферы практик
административное право
гражданское право
корпоративное право
сельское хозяйство
хозяйственное право
Рабочие языки
русский, украинский
КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
 
Адрес:    Херсонская oбл., г. Каховка, ул. Ленина, дом 35
Телефон:    +380 95 2262280
Факс: