last magazine imagelast magazine image
Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
 
Главная События Процесуальний «стрес-тест»

Процесуальний «стрес-тест»

10:57 20.02.18
Бізнес має пам’ятати, що зміни правил розгляду судами справ завжди приносили нові хвилі рейдерства чи спроб недобросовісних дій, - вважає Олександра Павленко
События

Тему «Забезпечення позову. Інструмент захисту чи рейдерства?» розкриє на І Судовому форумі ААУ Олександра Павленко, засновник юридичної компанії Pavlenko Legal Group, адвокат і фахівець у сфері GR, судового захисту, ДПП.

Виступ відбуватиметься в рамках Сесії 3: «Процесуальний «стрес-тест». Нові реалії застосування історично проблемних процесуальних інститутів».

«Нові процесуальні кодекси є абсолютно новою сходинкою для всіх категорій спорів. Ми - судові адвокати завжди при появах новел швидко відкриваємо буквально 2-3 ключових інституту - пересвідчитися у масштабності змін. На Форумі я відкриватиму перспективність змін одного з таких ключових інститутів - а саме - забезпечення позову. Ми обговоримо плюси та мінуси заходів забезпечення позовів за нових часів. В усьому світі корпоративних конфліктів та будь-яких судових війн це було і є інструментом впливу сторін конфлікту одна на одну. Ми живемо у часі таких реалій, де суд є не тільки установою для врегулювання спорів, але й як захід тиску бізнесу на конкурентів та партнерів. Нові кодекси дають, нажаль, нові можливості. Ми обговоримо їх та відкриємо усі сторони питання забезпечення позовів. Бізнес має пам'ятати, що зміни правил розгляду судами справ завжди приносили нові хвилі рейдерства чи спроб недобросовісних дій. Між тим, ми обов`язково визначимо й перспективність нових Кодексів», - прокоментувала свій майбутній виступ пані Павленко.

Олександра ПавленкоОлександра Павленко - засновник юридичної компанії Pavlenko Legal Group, адвокат і фахівець у сфері GR, судового захисту, ДПП.

Відома, як фахівець у сфері судового захисту бізнесу, корпоративних конфліктів, політичної адвокатури і проектів з державною складовою.

Перший заступник Міністра охорони здоров`я України (2014-2016 рр.)

Радник з правових питань Віце-прем'єр-міністра України з питань економіки (2010--2012 рр.).

У 2012 році увійшла у п'ятірку відомих жінок - юристів України за версією журналу «Forbes Woman» і у двадцятку найкращих ТОП - менеджерів юридичних компаній України.

Член Правління Асоціації адвокатів України (ААУ), Член Американської торгової палати (АСС), Асоціації правників України, Європейської бізнес Асоціації (ЄБА) і Асоціації «Аспен - Україна».

Читає лекції з питань законопроектної роботи, просування законодавчих ініціатив в Уряді, побудови юридичного захисту у рамках виборчих процесів і юридичної підтримки політиків.

Детальна інформація про захід, спікерів та реєстрацію за посиланням.

До зустрічі на І Судовому форумі вже 16 березня!

Если Вы где-либо заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
Комментариев (0) Оставьте Ваш комментарий
Поля, отмеченные * - обязательные для заполнения.
Осталось 500 символов
Введите число, изображенное
на картинке: *
 
Что дает регистрация в Национальном юридическом каталоге?

Что дает регистрация в Национальном юридическом каталоге Украины?

  1. Возможность максимально ярко представить уникальность своей компании или себя;
  2. Собственную веб-страницу без дополнительных затрат на хостинг;
  3. Шанс заявить о себе или расширить свое присутствие в Интернет-пространстве;
  4. Возможность лаконично, четко и без лишних слов спозиционировать свои услуги;
  5. Инновационный инструмент коммуникации с Вашими потенциальными клиентами.
КАЛЕНДАРЬ ЮРИСТА
Опрос