last magazine imagelast magazine image
Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
 
Главная События У Мінекомрозвитку відбулася зустріч зі стартаперами

У Мінекомрозвитку відбулася зустріч зі стартаперами

13:27 20.12.17
На зустрічі обговорено ідеї розвитку українських інновацій
События

19 грудня відбулася зустріч Михайла Тітарчука, заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі, зі студентами із 7 університетів (з Києва, Дніпропетровська, Ужгорода й Покровська).

Під час зустрічі обговорено перспективи розвитку інноваційних сфер в Україні, а також розглянуто стартап-проекти студентів.

Андрій Заікін, засновник мережі академічних бізнес-інкубаторів YEP, пояснює, що їхня головна місія - це розвиток стартап-екосистеми в університетах і формування підприємницької інноваційної культури студентів, молоді, викладачів, адміністрації ВНЗ.

Михайло Тітарчук розповів, що інновації - це один із пріоритетів Уряду, і що наразі розробляють Концепцію цифрового розвитку економіки та суспільства України на 2018-2020 роки. Також він звернув увагу на те, що має працювати трикутник «університет - бізнес - влада»: студентам необхідно підлаштовуватися під сучасні потреби бізнесу, опираючись на підтримку влади й університету.

«Зараз Уряд працює над створенням міцної бізнес-орієнтованої архітектури підтримки інновацій: на стратегічному рівні - це Інноваційна Рада під керівництвом Прем'єр Мінастра України , створення якої Кабмін підтримав 25 жовтня. До складу Ради увійшли керівники ключових українських та міжнародних компаній та організацій, які займаються розвитком інновацій»,- зазначив Тітарчук.

Також заступник Міністра наголосив: «Треба створювати умови для стартапу і втілювати ті речі, які необхідні для реального сектору економіки, адже краще експортувати готовий продукт, ніж сировину. У моєму розумінні Україна має бути індустріально-аграрною, а не навпаки».

></p></td></tr><tr valign=

Михайло Тітарчук зі студентами

Андрій Заікін зауважив, що інновації - це те, що рухатиме країну вперед. Зараз в інкубаторі працюють 53 стартапи, кількість яких збільшується. Команда прагне досягти того, щоб отримувати декількасот, а може, навіть і більше студентських стартапів із цієї екосистеми щороку.

«Дійсно, позитивна динаміка щодо стартапів є, але я хочу зазначити, що в університетах не робилося нічого системного, щоб розвивати базу. Щороку ми випускаємо 380 - 390 тис. студентів - тому є величезний потенціал. Є базові речі, які необхідно давати студентам. Ми дуже довго вивчали практики, які є в розвинених екосистемах (в Ізраїлі, США, Естонії, Польщі) і всюди університетська екосистема є ключовою частиною національної екосистеми. Тому в наших планах на найближчі 2 - 4 роки створити тренд серед молоді, серед студентів, які будуть розуміти базові речі про стартапи, щоб вони захотіли щось створювати, щоб це стало модним», - зазначив пан Андрій.

Крім того, він розповів про модель роботи інкубаторів, до якої входить локальна команда в кожному університеті, що керує процесом розвитку стартапів безпосередньо на місцях.

></p></td></tr><tr valign=

На фото зліва направо: Михайло Тітарчук, Артем Ахромкін, Андрій Заікін і студент Андрій

Бесіду зі студентами продовжив Артем Ахромкін, начальник відділу наукової та інноваційної діяльності департаменту залучення інвестицій, який наголосив на тому, що в Україні необхідно створити єдиний закон, який регулюватиме всі аспекти в галузі інноваційної діяльності, у тому числі й стартапи. Він вважає за необхідне спілкуватися зі стартаперами, щоб урахувати їхні інтереси в майбутньому законодавстві.

На завершення зустрічі студентам передали подарунок від Степана Кубіва і Мінекомрозвитку - тритижневе стажування у будь-якому підприємстві в Україні.

Олена Баконіна,

ЮРЛІГА

Если Вы где-либо заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
Комментариев (0) Оставьте Ваш комментарий
Поля, отмеченные * - обязательные для заполнения.
Осталось 500 символов
Введите число, изображенное
на картинке: *
 
Что дает регистрация в Национальном юридическом каталоге?

Что дает регистрация в Национальном юридическом каталоге Украины?

  1. Возможность максимально ярко представить уникальность своей компании или себя;
  2. Собственную веб-страницу без дополнительных затрат на хостинг;
  3. Шанс заявить о себе или расширить свое присутствие в Интернет-пространстве;
  4. Возможность лаконично, четко и без лишних слов спозиционировать свои услуги;
  5. Инновационный инструмент коммуникации с Вашими потенциальными клиентами.
КАЛЕНДАРЬ ЮРИСТА
Опрос