last magazine imagelast magazine image
Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
 
Главная События Голова ВККС взяв участь у робочому візиті української делегації до Страсбурга

Голова ВККС взяв участь у робочому візиті української делегації до Страсбурга

17:00 13.09.17
Під час візиту Міністр юстиції підписав конвенції про правопорушення, пов'язані з культурними цінностями, та проти торгівлі людськими органами
События

11-12 вересня 2017 року відбувся дводенний візит української делегації до м. Страсбург, Франція, для участі у заходах з нагоди 20-річчя набрання чинності для України Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод.

Українську сторону представляли заступник Глави Адміністрації Президента України Олексій Філатов, Міністр юстиції України Павло Петренко, Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина та Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков.

У перший день, 11 вересня, члени делегації взяли участь у протокольному заході, під час якого Павло Петренко підписав дві конвенції Ради Європи: Конвенцію про правопорушення, пов'язані з культурними цінностями, та Конвенцію проти торгівлі людськими органами.

Також представники України виступили під час круглого столу на тему: «Реформа правосуддя в Україні: посилення спроможності національної судової системи в процесі імплементації Конвенції та правозастосовної практики ЄСПЛ», модератором якого був Спеціальний представник Генерального секретаря Ради Європи в Україні Режі Брійя.

Під час своєї промови Голова Комісії розповів про практичні аспекти імплементації істотних змін у національній судовій системі, зокрема про те, як проходив конкурс до Верховного Суду, що проводився Вищою кваліфікаційною комісією суддів України.

Сергій Козьяков поінформував присутніх про фінальні результати конкурсу та наголосив  на надзвичайній прозорості всіх процедур, а також на участі міжнародних експертів, зокрема експертів Ради Європи, представників дипломатичних установ та громадськості, у цьому процесі.

«ВККСУ провела перший публічний конкурс до найвищого суду країни за участі громадськості та визначила 120 його переможців. Серед    них ? 16 науковців, 9 адвокатів, 4 кандидати із сукупним стажем та 91 суддя із різних регіонів країни із забезпеченням гендерного балансу та високим науковим рівнем (34 кандидатів наук та 12 докторів наук). 80% кандидатів, які отримали негативні висновки ГРД, не потрапили до фінального рейтингу переможців конкурсу», - зазначив С. Козьяков.

З доповіддю також виступив Павло Петренко, який розповів про загальну роль Європейського Суду з прав людини у розвитку національної правової системи й перспективи вдосконалення механізму виконання його рішень, та Олексій Філатов, який поінформував учасників круглого столу про прийняті конституційні зміни та інші закони, що посилюють незалежність та ефективність правосуддя в Україні.

Другого дня  було проведено низку  зустрічей української сторони з офіційними представниками та експертами Ради Європи, що дозволило донести об'єктивну інформацію про наявний прогрес у судовій реформі в Україні.

Зокрема, 12 вересня 2017 року Голова Комісії разом з іншими членами делегації провели двосторонні зустрічі з Генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом,  Генеральним директором Генерального директорату з прав людини та правових питань Ради Європи Крістосом Джакомопулосом та Головою Департаменту з питань правосуддя та правового співробітництва Ханне Юнкер.

Сергій Козьяков також зустрівся з експертами Ради Європи та обговорив поточні результати реформування системи правосуддя у світлі повноважень Комісії.

Робочий візит української делегації до Страсбурга організовано за підтримки Постійного представництва України при Раді Європи.

Если Вы где-либо заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
Комментариев (0) Оставьте Ваш комментарий
Поля, отмеченные * - обязательные для заполнения.
Осталось 500 символов
Введите число, изображенное
на картинке: *
 
Что дает регистрация в Национальном юридическом каталоге?

Что дает регистрация в Национальном юридическом каталоге Украины?

  1. Возможность максимально ярко представить уникальность своей компании или себя;
  2. Собственную веб-страницу без дополнительных затрат на хостинг;
  3. Шанс заявить о себе или расширить свое присутствие в Интернет-пространстве;
  4. Возможность лаконично, четко и без лишних слов спозиционировать свои услуги;
  5. Инновационный инструмент коммуникации с Вашими потенциальными клиентами.
КАЛЕНДАРЬ ЮРИСТА
Опрос