last magazine imagelast magazine image
Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
 
Главная События Мова символів у архітектурі суду. Чому це важливо?

Мова символів у архітектурі суду. Чому це важливо?

16:32 24.04.18
У Києві обговорили кращий світовий досвід проектування будівель судів
События

Сьома сесія Конференції «Належне відправлення правосуддя - запорука громадської довіри до суду», організованої Програмою USAID «Нове правосуддя» спільно з Вищою радою правосуддя, Радою суддів України та Державною судовою адміністрацією України продовжила тему архітектури судів, перейшовши до міжнародного контексту.

Тім Діббл, Віце-Президент Інституту судового управління, Ад'юнкт-Професор Університету штату Мічиган, США, презентував історичну перспективу розвитку підходів до проектування та оздоблення будівель і приміщень судів.

Зокрема він звернув увагу на дуже раннє застосування під час художнього оформлення приміщень судів символів які мають нагадувати суддям про необхідність справедливого відправлення правосуддя. Зазвичай для цього використовується тема наслідків прийняття справедливих та несправедливих рішень.

В той же час мова символів на даний момент змінилася. Судді та суду важливо підкреслити однакове добре відношення до кожної людини, незважаючи на наявність спору. Це дозволяє донести до відвідувачів відчуття справедливості суду.

Сучасні будівлі сплановані виходячи із необхідності забезпечити однаково легкий доступ для відвідувачів з різними потребами. Це передбачає необхідність забезпечити зручне транспортне сполучення з усією територією, що обслуговується, а також забезпечити зручні умови пересування самою будівлею. Відповідно ці вимоги мають враховуватися і під час формування нової системи судів у частині визначення територіальної підсудності.

Пан Діббл відзначив, що діючі українські будівельні норми щодо судів в цілому відповідають світовим тенденціям. Тому головне завдання полягає у їх послідовному застосуванні під час будівництва та реконструкції судових будівель.

Нагадаємо, протягом двох днів відбувалось обговорення питань значення суддівської мантії, доступу до правосуддя через призму архітектури тощо.

Если Вы где-либо заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
Комментариев (0) Оставьте Ваш комментарий
Поля, отмеченные * - обязательные для заполнения.
Осталось 500 символов
Введите число, изображенное
на картинке: *
 
Что дает регистрация в Национальном юридическом каталоге?

Что дает регистрация в Национальном юридическом каталоге Украины?

  1. Возможность максимально ярко представить уникальность своей компании или себя;
  2. Собственную веб-страницу без дополнительных затрат на хостинг;
  3. Шанс заявить о себе или расширить свое присутствие в Интернет-пространстве;
  4. Возможность лаконично, четко и без лишних слов спозиционировать свои услуги;
  5. Инновационный инструмент коммуникации с Вашими потенциальными клиентами.
КАЛЕНДАРЬ ЮРИСТА
Опрос