last magazine imagelast magazine image
Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
 
Главная Мероприятия 14 вересня - міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days 2018

14 вересня - міжнародна конференція Kyiv Arbitration Days 2018

10:36 14.09.18
Конференція відбудеться в FAIRMONT GRAND HOTEL KYIV
Мероприятия

Асоціація правників України запрошує вас відвідати щорічну Міжнародну конференцію «KYIV ARBITRATION DAYS 2018: мислити глобально!» та оцінити оновлений формат заходу!

Поміж новел стабільно якісним залишається зірковий склад спікерів! Цьогоріч на вас чекатимуть Емануель Гаярд, Партнер Shearman Sterling LLP (Франція), Джорджіос Петрохілос, Партнер в Three Crowns (Франція), Міхаель Остров, Партнер в DLA Piper (Франція), Олексій Філатов, Заступник Глави Адміністрації Президента України, Іван Ліщина, Заступник міністра юстиції України, Ярослав Теклюк, Директор юридичного департаменту в НАК «Нафтогаз України» та багато інших.

Тепер про новели. По-перше, ми пропонуємо, замість традиційно холодного листопада, відвідати Київ 14 вересня та насолодитись чудовим видом київських осінніх схилів у новій локації на берегу Дніпра - FAIRMONT GRAND HOTEL KYIV (вул. Набережно-Хрещатицька, 1, м. Київ).

По-друге, для вашої зручності ми створили окремий сайт, присвячений KAD-2018, на якому ви знайдете всю необхідну інформацію про захід, останню актуальну версію програми конференції, інформацію про організаційний комітет, спікерів, офіційні заходи в межах конференції, дані про локацію та проживання, матеріали конференції, умови спонсорства, а також зможете зареєструватись. І все це представлено двома мовами - українською та англійською. Ласкаво просимо - https://kad.com.ua/ua/.

По-третє, KAD-2018 - платформа ширшої, ніж будь-коли, мережі міжнародної ділової комунікації, завдяки великій кількості іноземних гостей - знаних фахівців та нових облич у сфері міжнародного арбітражу. Тож ви матимете унікальну можливість познайомитися та обмінятися ідеями з першокласними світовими фахівцями, що закладе підґрунтя для плідної співпраці у майбутньому.

З програмою Заходу можна ознайомитись також за посиланням:

Час проведення: 14 вересня 2018 року з 09:00 до 18:00.

Місце проведення: FAIRMONT GRAND HOTEL KYIV, вул. Набережно-Хрещатицька, 1, м. Київ, Україна.

Зареєструватися також можна за посиланням

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48, електронна пошта: conference@uba.ua. Контактна особа - Ія Савченко.

Если Вы где-либо заметили ошибку, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить о ней редакции
Комментариев (0) Оставьте Ваш комментарий
Поля, отмеченные * - обязательные для заполнения.
Осталось 500 символов
Введите число, изображенное
на картинке: *
 
Что дает регистрация в Национальном юридическом каталоге?

Что дает регистрация в Национальном юридическом каталоге Украины?

  1. Возможность максимально ярко представить уникальность своей компании или себя;
  2. Собственную веб-страницу без дополнительных затрат на хостинг;
  3. Шанс заявить о себе или расширить свое присутствие в Интернет-пространстве;
  4. Возможность лаконично, четко и без лишних слов спозиционировать свои услуги;
  5. Инновационный инструмент коммуникации с Вашими потенциальными клиентами.
КАЛЕНДАРЬ ЮРИСТА
Опрос