last magazine imagelast magazine image
Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
 
Главная Правила Каталогу

Правила Каталогу

1. Національний юридичний каталог України Liga:BOOK (надалі - Каталог) є джерелом інформації про юридичні фірми, адвокатські і консалтингові компанії, нотаріальні контори і аудиторські фірми, оцінювальні компанії, бюро експертиз та інших юридичних і фізичних осіб, чия діяльність пов'язана з наданням послуг у сфері права.

Внесення інформації в Каталог не видається можливим (а опубліковані дані можуть бути видалені) у тому випадку, якщо діяльність компанії/фізичної особи не відноситься до вищезгаданої сфери.

2. Додавання інформації в Каталог, за загальним правилом, здійснюється на безкоштовній основі шляхом заповнення профілю на сайті "ЮРЛІГА". Компанія або фізична особа (надалі - Користувач) має можливість уявити розширену інформацію про себе. Розширена інформація розміщується на платній основі. Про переваги платного профілю і розцінки можна дізнатися тут.

3. Сортування списку компаній в Каталозі залежить від наявної у профілі компанії інформації та від часу останнього редагування профілю компанії адміністратором профілю.

4. Процедура додавання інформації в Каталог включає декілька етапів:

Вибір профілю. Каталог передбачає декілька варіантів розміщення інформації, що розрізняються між собою набором інформації та об'ємом інформації в полях про учасника на сторінках Каталогу. Усі профілі, окрім профілю "Старт", є платними для учасника Каталогу. Вибір профілю робиться на останньому кроці реєстрації. Надалі профіль розміщення інформації в Каталозі може бути змінений.

Інформація адміністратора профілю. При реєстрації в Каталозі у будь-якому з доступних профілів вводиться інформація адміністратора профілю: логін, пароль, адреса електронної пошти для зв'язку з адміністратором. Адреса електронної пошти адміністратора профілю може не співпадати з адресою електронної пошти Користувача, що відображається в Каталозі. Для отримання автоматичних сповіщень Каталогу адресу електронної пошти адміністратора необхідно підтвердити. Для підтвердження адреси необхідно виконати інструкції, відправлені за вказаною адресою в процесі реєстрації в Каталозі.

Додавання і редагування інформації

Кількість інформації (інформаційних полів) і об'єм інформації в деяких загальних полях залежать від вибраного профілю. Обмеження за об'ємом інформації і форматам даних для полів вказуються поряд з полями або безпосередньо в них. Якщо в необов'язкових полях інформація не заповнена, то в профілі компанії ці поля не виводитимуться. Якщо не заповнено жодне поле в розділі, то увесь розділ (сторінка) не виводитиметься відвідувачам Каталогу.

Активація профілю

Після реєстрації в Каталозі та первинного додавання інформації вона має бути перевірена Адміністрацією Каталогу і стає доступною відвідувачам Каталогу тільки після перевірки Адміністратором Каталогу. Для платних профілів повний об'єм інформації, що відповідає профілю, активується тільки після 100 % передоплати згідно з рахунком. Про активацію профілю Ви будете повідомлені за  Вашою електронною адресою.

Зміна профілю

Зміна профілю у велику сторону(з профілю "Старт" на профіль "Легкий", "Оптимальний" або "Преміум", з профілю "Легкий" на профіль "Оптимальний" або "Преміум", з профілю "Оптимальний" на профіль "Преміум") робиться шляхом направлення запиту Адміністрації Каталогу та оплати розміщення.

Зміна профілю в меншу сторону (з профілю "Легкий", "Оптимальний" або "Преміум" на профіль "Старт") робиться автоматично після закінчення сплаченого періоду. Перед зміною профілю Користувач попереджається автоматичними сповіщеннями. При переході в менший профіль автоматично змінюється відображення інформації у рамках налаштувань базового профілю. При цьому уся інформація залишається збереженою і стає доступною відвідувачам Каталогу після продовження сплаченого періоду.

5. Після публікації профілю в Каталозі Користувач може  самостійно редагувати його в міру необхідності (авторизувавшись на сайті під логіном, вказаному при реєстрації). Користувач несете відповідальність за безпеку свого логіна та пароля, а також за усе, що буде зроблено на сайті під його логіном і паролем.

Радимо Користувачам:

- не передавати та не розголошувати свій пароль третім особам;

- завершувати своє перебування на сайті під своїм логіном/паролем (кнопка "Вихід") після закінчення кожної сесії роботи на сайті.

Користувач має повідомити Адміністрацію Каталогу про будь-який випадок неавторизованого (не дозволеного ним) доступу на сайт з його логіном і паролем, про який йому стало відомо.

Користувач може змінити пароль у будь-який час.

6. Користувач зобов'язується розміщувати в Каталозі інформацію, власником якої він є на законних підставах. Фотографії і відеозаписи, розміщені Користувачем в Каталозі, мають бути зроблені в діловому стилі і  не порушувати права третіх осіб і норми чинного законодавства України.

7. Користувачеві забороняється нецільове розміщення інформації в полях реєстрації, розміщення інформації в категоріях, які не відповідають тематиці Каталогу, а також  реєстрація в якості Користувача від імені або замість іншої особи, створення дублюючих даних первинного профілю Користувача.

8. Під час заповнення полів профілю Користувач зобов'язаний дотримувати наступні правила:

 • · Текст має бути читабельним з точки зору людини, яка що перший раз зіткнулася із необхідністю отримати потрібну інформацію;
 • · Назву брендів необхідно писати з великої букви;
 • · Кожне речення має бути побудована граматично правильно, із дотриманням правил відмінювання та правил пунктуації. Речення повинні мати сенс;
 • · Абзаци та увесь текст - повинні мати завершений сенс;
 • · Використання в тексті пошукових ключових слів, виділених жирним, курсивом, підкресленням, заборонено;
 • · Рекомендований розмір опису від 2400 до 3000 тисяч символів без пробілів;.
 • · Унікальність тексту опису або публікації по content-watch.ru або Text.ru не має бути нижче 95%;
 • · Дистанція між ключовими пошуковими словами в текстах опису або публікації - не менше 250 символів з пробілами;
 • · Показник якості тексту опису або публікації по сервісу Главред (glvrd.ru) - не менше 7;
 • · У описах і публікаціях бажана тільки корисна інформація, без "води", без ввідних словосполучень "варто відмітити", "як усім відомо", "поза всяким сумнівом" та шаблонних конструкцій "на сьогодні», "команда професіоналів", та ін.;
 • · У текстах бажано не використовувати слова із списку http://contentmonster.ru/empty/list;
 • · У тексті опису та публікації забороняється вказувати посилання на сторонні сайти (включаючи сайти Користувача);
 • · У заголовку профілю необхідно вказати назву юридичної особи і ПІБ фізичної особи;

Адміністрація Каталогу залишає за собою право у разі порушення даних правил перевести профіль в режим "Не пройшов модерацію" до моменту усунення порушень.

Якщо порушення допущені Користувачем, що має платний профіль ("Легкий", "Оптимальний" або "Преміум"), Адміністрація Каталогу зобов'язана сповістити такого Користувача про допущене порушення шляхом направлення листа на електронну пошту, вказану при реєстрації профілю, і надати йому час на виправлення порушень (3 робочі дні).

Якщо у зазначений термін порушення не усунено, Адміністрація Каталогу переводить профіль в режим "Не пройшов модерацію". Сплачений період не припиняється на час перебування профілю в режимі "Не пройшов модерацію".

9. Користувач зобов'язаний утриматися від використання сторонніх сірих способів просування окремих сторінок сайту, таких як нарощування неякісної маси посилань. Різкий ріст неякісної маси посилань на профіль розцінюватиметься як спам-атака на Каталог. Адміністрація Каталогу залишає за собою право ініціювати видалення таких неякісних посилань на профіль. У разі, якщо Користувач допускає повторне порушення цього пункту, профіль може бути переведений в режим "Не пройшов модерацію".

Якщо це порушення повторно допущене Користувачем, що має платний профіль ("Легкий", "Оптимальний" або "Преміум"), Адміністрація Каталогу зобов'язана сповістити такого Користувача про допущене порушення шляхом направлення листа на електронну пошту, вказану при реєстрації профілю, і надати йому час на відповідь (3 робочі дні).

Якщо у зазначений термін відповідь не надано, Адміністрація Каталогу переводить профіль в режим "Не пройшов модерацію". Сплачений період не припиняється під час перебування профілю в режимі "Не пройшов модерацію".

10. ЛІГА ЗАКОН шанує права третіх осіб, у тому числі (але не обмежуючись) авторські права та суміжні права, та чекає дотримання таких прав від Користувачів Каталогу. Будь-яка запозичена інформація вимагає вказівки автора таі посилання на першоджерело, а також отримання згоди на републікацію у тих випадках, коли воно потрібне згідно з умовами чинного законодавства України. Відповідальність за дотримання вказаних вимог покладається на Користувача, в чиєму профілі використовується запозичена інформація. Про можливі порушення законодавства України у сфері захисту авторських або інших прав третіх осіб прохання повідомляти Адміністрації Каталогу.

11. Прийняттям умов цих Правил Користувач підтверджує свою обізнаність з правами, наданими чинним законодавством України, і  дає свою добровільну згоду на збирання, зберігання та обнародування  своїх персональних даних з метою ведення Каталогу. Користувач у будь-який момент може змінити свою  інформацію, що міститься в Каталозі.

12. У тому випадку, якщо упродовж 24 годин з моменту обнародування Адміністрацією Каталогу інформації, розміщеної Користувачем в Каталозі, від останнього не поступило претензій відносно її змісту, інформація вважається обнародуваною з дотриманням вимог відносно точності, повноти і достовірності.

13. У разі надходження претензій від третіх осіб відносно інформації, розміщеної Користувачем в Каталозі, Адміністрація Каталогу має право  самостійно видалити інформацію, відносно якої поступила така претензія, упродовж 24 годин з моменту її (претензії) отримання, без будь-якого додаткового узгодження з Користувачем, проте з наступним письмовим повідомленням останнього.

14. Профіль Користувача не підлягає обнародуванню в Каталозі у разі недотримання умов даних Правил.

15. Адміністрація Каталогу має право самостійно видалити інформацію, розміщену Користувачем в Каталозі, якщо ця інформація розміщена з порушенням умов Правил Каталогу, Угоди про умови розміщення інформації в Каталозі "Liga : BOOK", вимог чинного в Україні законодавства.

16. Адміністрація Каталогу  залишає за собою право без попередження видалити дублюючі дані первинного профілю Користувача.

17. Адміністрація Каталогу має право направляти на електронну адресу, вказану при реєстрації Користувачем, листи і інформаційні повідомлення.

18.Администрация Каталогу має право вносити зміни в зміст даних Правил. З актуальною редакцією Правил Користувач може ознайомитися на сайті "ЮРЛІГА"

19. Адміністрація Каталогу не несе відповідальність:

19.1. За зміст і достовірність інформації, розміщеної Користувачем в Каталозі.

19.2. За які-небудь порушення прав третіх осіб у разі розміщення Користувачем  в Каталозі інформації, у тому числі (але не обмежуючись) інформації, що містить об'єкти інтелектуальної власності.

19.3. За помилки, неточності, упущення, які були допущені при реєстрації або розміщенні інформації Користувачем, а також будь-який матеріальний або нематеріальний збиток, нанесений у зв'язку з цим.

Что дает регистрация в Национальном юридическом каталоге?

Что дает регистрация в Национальном юридическом каталоге Украины?

 1. Возможность максимально ярко представить уникальность своей компании или себя;
 2. Собственную веб-страницу без дополнительных затрат на хостинг;
 3. Шанс заявить о себе или расширить свое присутствие в Интернет-пространстве;
 4. Возможность лаконично, четко и без лишних слов спозиционировать свои услуги;
 5. Инновационный инструмент коммуникации с Вашими потенциальными клиентами.
КАЛЕНДАРЬ ЮРИСТА
Опрос